חדשות בינלאומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

הופעות חו"ל נדחות לחודשי הקיץ

במשרד ההפקות פרוגסטייג' הצליחו להזיז שני מופעי חו"ל לחודשי הקיץ, כל הפרטים

כך פטריק לוסיאנסקי, מנהל פרוגסטייג' הפקות הבוקר – "השבוע האחרון היה מורכב ולא פשוט, לכולנו. תושבי חוץ אינם יכולים להיכנס לארץ ללא בידוד, כולל אמנים, ונאסרה התקהלות של למעלה מ 100 איש. למזלנו, האמנים הבינו הסיטואציה, גם הם במצב בעייתי וסיבובי הופעות ופסטיבלים מתבטלים אבל אנחנו עובדים ביחד כדי כן להביא את המוזיקה לקהל שצמא לה, ולא לתת למצב הנוכחי להרוס לנו את התרבות והאהבה שלנו למוזיקה.

אנחנו מצרים על עוגמת הנפש למעריצים, ומודים שזו תקופה קשה לתעשיית הבידור, התרבות והמוזיקה בישראל – אבל אם נעמוד ביחד ונצלח את המשבר – נוכל להמשיך ולהביא מוזיקה בכלל ומטאל בפרט לישראל בעוד שנים ארוכות. ההופעה אינן מתבטלות, רק זזות לתאריכים חדשים, במקביל לשינויים כמעט בכל תאריכי ההופעות של להקות בכל העולם".

לפיכך:

הופעתה של להקת Sonata Arctica  שנקבעה להיום בהוואנה קלאב תל אביב, הוזזה לתאריך 12 באוגוסט.

ההופעות הקרובות של מרק מרטל עוברות לקיץ הקרוב. הופעת הסולד אאוט בהאנגר 11 עוברת לתאריך 18 ביולי, ההופעה ברידינג שלה עדיין נמכרים כרטיסים – עוברת לתאריך 19 ביולי..

כמובן שכל הכרטיסים להופעות בתאריך המקורי תקפים לתאריכים החדשים – ההופעות אינן מבוטלות אלא פשוט זזות תאריך בכפוף למצב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: