חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

בצל הקורונה – מרכז ענב פותח דלתותיו לאמנים ויעביר שידורים חיים ברשת

מרכז ענב לתרבות בתל אביב יקיים הצגות, מופעים ואירועי תרבות כמתוכנן תוך הגבלת קהל, יעביר מופעים לייב ברשת ופותח את שעריו למוזיקאים לצורך הקלטות

מרכז ענב לתרבות בתל אביב מתאים את עצמו למגבלות החדשות של משרד הבריאות, ואף משיק יוזמות חדשות שיאפשרו לקהל הרחב ליהנות ממופעים והצגות לייב בפייסבוק, ולאמנים לנצל את החלל לצורך הקלטות.

לאור ההנחיות שאוסרות על התקהלות של מעל 100 איש, כל האירועים המתוכננים במרכז ענב, ובראשן ההצגה המקורית בהפקת ענב "קונטקט" מאת רוני פינקוביץ' יתקיימו כסדרן, תוך שמירה על מכסת הקהל המותרת. במקביל, יוזם מנכ"ל ענב תומר כהן סדרה של מופעים מוזיקליים שיתקיימו מול קהל מצומצם ויועברו לייב בפייסבוק. על כך יתפרסמו פרטים בקרוב. בינתיים, ביומיים הקרובים יעלו בענב את ההצגות וההפקות המקוריות שצולמו במרכז בשנתיים החולפות (בהן "בעלת הארמון", "לזרוס" ועוד) לצפייה חופשית ברשת לזמן מוגבל.

בנוסף לכל אלה, הוציאו אמש בענב קול קורא למוזיקאים, שמאפשר להם לנצל את הבמה והציוד הקיים בענב, כולל כלי נגינה לצורך הקלטות סשנים, ללא תשלום.

מנכ"ל ענב תומר כהן: "תרבות, כמו לחם ומים, היא אחד הצרכים הבסיסיים לקיומו של בן אנוש. מרכז ענב פועל וימשיך לפעול ליצירת תרבות איכותית גם בזמנים אלה, תוך שמירה על ביטחונם ובריאותם של האמנים והצופים".

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: