חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

בצל הקורונה – דחיות וביטול מופעים, הגל השני

שורה נוספת של אירועי מוזיקה מתוכננים נפגעו השבוע בעקבות מגיפת הקורונה, עדכונים

המופע "בחזרה לסאן רמו" שאמור היה להתקיים באפריל ידחה לחודש ספטמבר. מפיקי המופע מסרו כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות בנוגע  להתכנסויות קהל בעקבות משבר הקורונה העולמי , הוחלט על דחיית מופעי "בחזרה לסאן רמו" . המופע מהווה מחווה מיוחדת לפסטיבל האגדי, ובמסגרתו אמורים להופיע בארץ כוכביו המיתולוגיים – בובי סולו, ג'ילגיולה צ'ינקווטי ונאדה שיבצעו את מיטב להיטי הענק האיטלקיים ויארחו את המוזיקאים המקומיים ארקדי דוכין.

המופע הראשון נדחה לתאריך 2 בספטמבר בהיכל התרבות תל אביב והמופע השני נדחה לתאריך 3 בספטמבר במרכז הקונגרסים חיפה. הכרטיסים שנרכשו יהיו תקפים למועדים החדשים ללא כל צורך בשינוי או החלפה.

מופע נוסף שנדחה הוא המופע המתוכנן של הזמרת ירדנה ארזי שהייתה אמורה לארח את הגבעטרון ואת הזמרת קרן פלס. במקור המופע היה אמור להיערך בצהרי יום שישי הקרוב 13 במרץ, אולם לאור ההתפתחויות בימים האחרונים הוחלט לדחות את קיומו והוא יערך בתאריך 13 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב.

גם המופע הצפוי של ההרכב העצמאי האהוב The Angelcy שנקבע לתאריך 28 במרץ בהיכל התרבות תל אביב במסגרתו הם אמורים לשתף פעולה עם תזמורת הקאמרטה הישראלית ומקהלת זולת של גון בן ארי, נדחה. נכון לרגע זה עדיין אין תאריך סופי לקיומו, בבדיקה עולה כי יש צורך לתאם זאת מול למעלה מחמישים אמנים האמורים ליטול בו חלק. ברגע שהנושא יסגר נעדכן את מבקרי האתר.

המוזיקאי תומר יוסף הכריז הערב כי גם הוא נאלץ לדחות את מופע ההשקה של אלבומו החדש שהיה מתוכנן להתקיים בתאריך 20 במרץ עקבות ענייני הקורונה לתאריך 8 במאי.

ובתוך כך בשיחות שקיימנו הבוקר עם גורמים במשרדי הכרטיסים בארץ עולה תמונה די מדאיגה, אמנם כרגע רוב האירועים המקודמים ומשווקים רחוקים יחסית – מחודש מאי ועד אוגוסט, ועדיין אין הרבה פניות לבטל רכישות והחזר כספי, אבל המכירות בהחלט נתקעו ואין רוכשים חדשים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: