חדשות בינלאומיות

מוריסי חוזר לישראל בפעם הרביעית לשתי הופעות

הזמר הבריטי וסולנה של להקת הסמית'ס סטיבן פטריק מוריסי חוזר לשתי הופעות אחרי יום העצמאות

מוריסי שכבר מזמן מוגדר בלקסיקון כאוהד ישראל ונוכח פה בכל הזדמנות, יגיע לישראל בפעם הרביעית, שבוע אחרי יום העצמאות, לשתי הופעות במסגרת קידום אלבומו החדש שיצא בתאריך 20 במרץ תחת הטייטל – I Am Not A Dog On A Chain, המופע הראשון יתקיים בתאריך 9 במאי 2020 באמפי שוני בפאתי בנימינה והשני יומיים אחריו בתאריך 11 במאי במתחם אקספו בגני התערוכה בתל אביב. בפעם האחרונה שמוריסי קיים מופע בישראל זה היה בהיכל התרבות תל אביב באוגוסט 2016. קודם לכן הופיע מוריסי בקיץ 2012 בגני התערוכה, אז עוד לא קראו לביתן אקספו, במהלך המופע התעטף מוריסי בדגל ישראל, שהוצג על הבמה ולקראת סיום ההופעה, פרש את הדגל במלואו ונפנף בו מול הקהל.

מלאי הכרטיסים הפעם מוגבל מאד, עם כ-1,500 מקומות בלבד באמפי שוני ו-5,000 כרטיסים בלבד בביתן 1. החוויה המובטחת לקהל תהיה אינטימית במיוחד, בדיוק כפי שמוריסי אוהב.

מכירת הכרטיסים החלה כעת, והחל מ-254ש"ח בלבד לממהרים לרכוש! באתר איוונטים טלפון  www.eventim.co.il | *9066

או באתר זאפה טלפון www.zappa.co.il | *9080

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע אוונטים ישראל

ציוני בנשמתו הטבעונית, מוריסי. צילום יובל אראל
ציוני בנשמתו הטבעונית, מוריסי. צילום יובל אראל

מוריסי שקנה את עולמו בעת שהיה סולנה של להקת הסמית'ס הבריטית, מעין שוליים אנכרוניסטים של האינדי שדי תפס את הזירה הבינלאומית בשנות השמונים במאה שעברה, והמשיך אחרי פירוקה בקריירת סולו ידע הפסקות לפרקי זמן די ממושכים. הוא נחשב לתומך נלהב בדרך חיים טבעונית וסולד מאכילת בשר, בהופעות שלו אין בנמצא מוצרי מזון מהחי אלא רק מהצומח.

לקראת השקת אלבומו החדש שיצא כאמור במהלך חודש מרץ – I Am Not A Dog On A Chain שיחרר מוריסי שלושה שירים חדשים מתוכו  Love Is On Its Way Out , Bobby, Don't You Think They Know? ואת השיר  – ‘Knockabout World’.

בעקבות זאת הוא שיחרר גם הצהרה מרתקת אודות האלבום הצפוי שיכלול 13 שירים חדשים, כי מדובר ב"הכי טוב שלי" וגם "הוא יותר מידי טוב כדי להיות אמיתי, הוא יותר מידי אמיתי כדי להיות כל כך טוב, אני הודף את הגבולות שוב ושוב הן בכתיבה והן בהלחנה" צנוע…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: