כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות פופ

זהות השיר הישראלי לאירוויזיון תוכרע הערב

היום בשעה 16:00 יחשפו על ידי כאן – תאגיד השידור הישראלי ארבעת השירים שעלו למקצה הסופי בתחרות לבחירת השיר שייצג את ישראל בחודש מאי בתחרות האירוויזיון ברוטרדם שבהולנד. ארבעת השירים ייחשפו במשדר מיוחד בכאן גימל ובמקביל – בעמודים של כאן ושל כאן גימל בפייסבוק. 

את השידור ילוו נציגת ישראל לאירוויזיון, עדן אלנה, ויוצרי השירים, בהם דורון מדלי, נתן גושן, סתיו בגר ואחרים. את המשדר יגישו מיכל אסולין, שדרנית כאן גימל ולוסי איוב, שאף תנחה את "השיר הבא לאירוויזיון" – המשדר לבחירת השיר הישראלי לתחרות.

במקביל לחשיפת השירים מחר תיפתח ההצבעה לבחירת השיר באפליקציית כאן ובכך ישפיע הציבור על בחירת השיר. המצביעים יוכלו להשתתף בתחרות נושאת פרסים – חבילת נופש זוגית וכניסה לגמר האירוויזיון. ניתן להוריד את האפליקציה של כאן באמצעות הקישור הזה: https://h65tq.app.goo.gl/kan_eurovision2020

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

Back to top button
%d