קליפים חדשים

אלה רונן – Welcome to the Universe

הסנונית הראשונה מאלבומה השלישי של אלה רונן

את השיר החדש שמבצעת המוזיקאית אלה רונן כתב אחיה טל לפני מספר שנים בהשראת הספר ״ההיסטוריה הקצרה של כמעט הכל״ מאת ביל ברייסון. טל גם הלחינו אולם הניחו במגירה. הוא שלף אותו להקלטה בטלפון ושלח את הסקיצה לאלה החיה בשוויץ לקראת לידת בנה וצירף אליה הודעה – "עכשיו אני מבין על מה היר הזה נכתב"…

אלה רונן, הזכורה לכולנו במיוחד מהשיר האלמותי שלה שכבש את מצעדי ההשמעות בתחנות הרדיו "Army Song", בחרה בשיר להוות הסנונית הראשונה מתוך אלבומה, השלישי במספר, העומד לצאת – Motherland.

את השיר הקליטה אלה רונן באולפני אנובה בתל אביב כאשר מלווים אותה בנגינה אלכס משה בגיטרה, עינב ג׳קסון כהן בקלידים, אבנר קלמר בכינור, נועה איילי בצ'לו, אחיה טל רונן בקונטרבס ואילו אורן גלעד על התופים וכלי ההקשה.

אלה תופיע ביום שלישי בזיכרון יעקב בסדנת תות נייר במדרחוב, כאן איוונט.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: