פס קול שבועי

איילי – סבוטאז'

סבוטאז' - אלבום הבכורה למוזיקאית הזמרת והיוצרת איילי צ'סטר, האזנה, הערב השקה.

איילי צ'סטר מגדירה את עצמה כיוצרת של מראות צלילים המכוונים לנפש כמו גם לרגליים, לנשמה ולגוף, לקצב ולרוחניות. הערב היא תחגוג את השקת אלבום הבכורה שלה בעל השם האגרסיבי מאוד – סבוטאז' – Sabotage, מושג המבקש להגדיר פעולה אשר מכוונת להחלשה ופגיעה מכוונת בגוף או ישות כלשהי, כאשר מבצעיה מסתתרים בדרך כלל תחת מעטה אלמוניות.

איילי, בוגרת בית הספר למוזיקאים רימון ברמת השרון והאקדמיה למוזיקה בירושלים, המנגנת בצ'לו ויוצרת מוזיקה עצמאית, פרשה כנפיים ועזבה את ישראל לפני מספר שנים כשהיא חיה לסירוגין באוסטרליה ולאחרונה בברלין.

אלבום הבכורה שלה כולל תשע יצירות, המבוצעות בשפה העברית כמו גם בשפה האנגלית ובשתי הוצאות מקבילות הוקלט בתל אביב ליד התחנה המרכזית כאשר הכלי הדומיננטי בו לצד גיטרת הבס וכלי הקשה הוא הצ'לו המלווה את איילי לאורך השנים.

איילי תחגוג את השקת האלבום במופע שיתקיים במוצאי שבת (הערב) 22.02.2020 במועדון לבונטין 7 ותארח על הבמה את נוגה גולן בראל המשתתפת עימה באלבום ונעמי או בשמה הבימתי No'omi. צפוי ערב מרתק. כאן איוונט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: