קליפים חדשים

צליל דנין ורן דנקר- העיר הזאת

שיתוף פעולה ראשון בין צליל דנין לרן דנקר בשיר חדש - העיר הזאת

בדרך להשקת אלבום בכורה מלא (אחרי פרויקט הסינגלים המשולש) יוצרת צליל דנין שיתוף פעולה מוזיקלי עם רן דנקר בשיר שנכתב והולחן על ידה בהפקתו של אריאל טוכמן. השיר המתחיל בשירתו של רן מקבל טוויסט עם כניסתה של צליל לפרק השירה ומעלה שאלות רבות ביניהן למה עד היום לא היה מישהו שימנף אותה למקום הראוי לה מחוץ לשלולית האינדי התל אביבית היישר למיינסטרים הישראלי?!!!

את צליל, שמאחוריה כבר מספר שירים וקליפים בדרך המוזיקלית שהיא עושה בשנים האחרונות, תוכלו לראות בתאריך 5 במרץ במועדון זאפה בהרצליה כאורחת של רן דנקר בהופעתו במקום, הם יבצעו לראשונה בפומכי על הבמה את השיר החדש – העיר הזאת.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: