קליפים חדשים

הדר שמואלי מארח את ליאורה יצחק – נגן בודד

השמעת בכורה לשירו החדש של היוצר והמוזיקאי הדר שמואלי - נגן בודד

לפני כעשר שנים חווה הדר שמואלי, אז בוגר טרי של "רימון" – פריחה מוסיקלית ויצירה ענפה, יחד עם עודד דיסטלמן הם כתבו שירים לאומנים רבים ובניהם גם לליאורה יצחק , אך משבר אישי קשה אותו עבר לא אפשר לו להמשיך בדרכו המוזיקלית, והוא השאיר את הנגן שבו על ספסל ברחוב, והמשיך הלאה. כעת, הוא חוזר  אחרי תקופה ארוכה לעשייה היצירתית, ויוצא לדרך חדשה, המתחילה בשיר "נגן בודד" באמצעותו הוא סוגר  מעגל אישי.

השיר "נגן בודד" מספר על נגן שאיבד הכל, והפך להיות קבצן שחי ברחוב. הוא מיואש, ומדוכא, אך במקום להתמודד עם המחשבות הקשות, הוא מנגן בכל רגע אפשרי, וכך זוכה לעבור עוד יום.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: