קליפים חדשים

דני בסן – אחרי כל השנים

דני בסן ופיטר רוט בשיתוף פעולה מוזיקלי מרתק

המוזיקאי פיטר רוט והזמר דני בסן הם חברים שנים רבות וכמעט בכל מפגש ביניהם עולה הרעיון לשתף פעולה בתחום המוזיקה. אבל הרעיון החל לקרון קול ומילים לפני מספר חודשים, כפי שהם מספרים, כך על כוס קפה ובתוך יום אחד פיטר פיטר כתב, הלחין, ניגן, ונתן לדני לשיר. את ההפקה והעיבוד המוזיקלי הוא עשה יחד עם עם אופיר קנר.

הנרטיב עוסק למעשה בסוג של אוטוביוגרפיה עבור דני בסן, זמר וותיק, אחד מכוכבי להקת הרוק המיתולוגית שבועטת עד היום – תיסלם, אשר ממשיך במקביל לנהל גם קריירת סולו כזמר במופעים אינטימיים ואקוסטיים. את הקליפ המלווה צילם וערך אלון מיטלמן.

הנה כמה תאריכי הופעות של דני בסן בקרוב:
2.27 קפה שרי כרמי יוסף- אינטימי
3.5 אולם מופעים מטה אשר כברי- מופע להקה
3.7 שבלול ג'אז תל אביב – אינטימי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: