קליפים חדשים

גבע אלון – Follow

גבע אלון, הטרובדור הפולק רוקיסטי הישראלי משחרר שיר חדש - Follow

כשהוא עושה את צעדיו קדימה לקראת אלבום חדש, הפעם שוב בשפה האנגלית, משחרר הבוקר המוזיקאי גבע אלון שיר חדש – Follow, השיר שנכתב, הולחן ומבוצע בידי גבע, הופק מוזיקלית על ידי דורון פלסקוב אשר הביא לאולפן ההקלטות את עידן רייכל ליטול חלק בנגינת הפסנתר בשיר לצד חבריו של גבע – אסף רייז ואמיר "ג'נגו" רוסיאנו, אנשי וויגן פרינדלי, הטריו הקבוע של גבע בעת האחרונה.

כך גבע אלון על השיר ותהליך ההקלטה – "השיר שהצית את תחילת העבודה על האלבום החדש וזה שחיבר ביני ובין דורון פלסקוב שהפיק אותו. זה היה מפגש ספונטני שדורון אירגן עם עידן רייכל, דאנטון סאפל (U2 , Coldplay), בן שופן ואיתי (כשכולם נוטלים חלק גם בעיבוד המוזיקלי…). המשימה הייתה ליצור משהו ביחד מאפס ובלי הכנה מוקדמת. מהר מאד הכל התחבר בחדר. הצלילים והמילים יצאו החוצה בחופשיות ובסוף היום השיר הזה עמד פחות או יותר כמו שהוא נשמע היום. השחרור של כולנו בסיטואציה גרם למשהו חדש להחשף וזה הרגיש מרענן ומאתגר. יש בשיר הזה משהו שלא ידעתי שקיים בי ושממש שמחתי לגלות."

את גבע אלון תוכלו לתפוס באחת מההופעות הבאות המתוכננות – 13.2 צוללת צהובה, ירושלים  18.2 | הרצל 16, תל אביב | 23.2 ג׳מס, פתח תקווה | 27.2 הפטריה, קיבוץ דן | 19.3 וונדר בר, חיפה |  31.3 החלוץ 33, באר שבע.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: