קליפים חדשים

רוני בר הדס – Everything

לקראת אלבום בכורה משחררת רוני בר הדס שיר ראשון - Everything

למרות גילה הצעיר יחסית הספיקה רוני בר הדס ליטול חלק כווקליסטית במספר הרכבי אלטרנטיב ביניהם פוטו מריאנה, דניאל רובין, גיל בר הדס, תמונת אישה ועוד. אולם יעודה האמיתי הוא להיות מוזיקאית יוצרת העומדת בזכות עצמה בקדמת הבמה. כך היא משחררת כעת את השיר הראשון מתוך אלבום בכורה מתהווה – Calm the Beast. השיר Everything נכתב בידי רוני כבר בגיל 16 והמתין לו בסבלנות בתוך המגירה כמושג הקלישאתי. כעת הוא נעטף בלחן ומקבל נגיעות של הפקה מוזיקלית משותפת עם צח דרורי האחראי על הפקת האלבום כולו. עבור קהל המאזינים העכשווי נעטף השיר בוידאו קליפ שנוצר בידי שי גובהרי וגיא עציון. אני מאמין שאתם\ן תאהבו את השיר כמו שאני התאהבתי בו.

בתאריך 11 בפברואר תחגוג רוני בר הדס את השקת השיר במופע שיתקיים במועדון לבונטין 7, כאן איוונט. לבטח תוכלו להאזין במופע לחומרים נוספים מהאלבום המתהווה…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: