קליפים חדשים

יובל דיין – סופרת ת’דקות

הזמרת והיוצרת יובל דיין משיקה את השיר "סופרת ת'דקות" - הנושא לסדרת רשת חדשה - #קצתאחר

#קצתאחר, היא סדרת רשת המתעדת מפגשים אישיים בין יוטיוברים פופולאריים לבין ישראלים מעוררי השראה שמתמודדים עם שונות. הסדרה היא חלק מפרויקט בינלאומי של YouTube Creators for Change, התומך ביוטיוברים שיוצרים תוכן סביב סוגיות חברתיות ומקדמים מודעות, סובלנות ואמפתיה בערוצים שלהם.

בסדרה משתתפים שמונה יוטיוברים שהם משפיענים מקומיים. כל אחד מהם יצר סרטון מיוחד ומעורר השראה, בו הוא פוגש מישהו שהוא #קצתאחר. בסדרה שזורים סיפורים של אנשים שחוו גזענות, אפליה וגם קשיי התמודדות הקשורים במצבם הגופני או הבריאותי.

#קצתאחר תעלה לאוויר ב-23.1 וב-24.1 בערוצי ה-YouTube של משתתפי הסדרה. היא הופקה בשיתוף פעולה בין YouTube למשרד המשפטים.

את שיר הנושא, "סופרת ת'דקות", כתבה והלחינה הזמרת יובל דיין במיוחד לפרויקט זה, והפיקו הצמד גיא ויהל. בקליפ, המשמש שיר הפתיחה של הסדרה, משתתפים כוכבי הסדרה – יוטיוברים וגיבורי הסרטונים שלהם – במטרה לעודד סובלנות, אמפתיה ופתיחות.

כך יובל על השיר והפרויקט – ״זה פרויקט מאוד חשוב ומשמעותי בשבילי, ואני מתרגשת וגאה לקחת בו חלק. בהרבה מקומות אנחנו נתקלים בסיטואציות של קושי לקבל את השונה מאיתנו, את זה שקצת אחר ממה שנחשב כ״נורמלי״ בבתי ספר, מקומות עבודה ואפילו סתם ברחוב. אם השיר הזה יצליח ולו במעט לשחרר בנו את התפיסה השגויה הזאת זו תהיה הגשמת חלום בשבילי״

יובל דיין תארח את שלומי שבת בתאריך  6/2/2020 בהאנגר 11נמל ת"א במסגרת פסטיבל זאפה גולדסטאר סאונד סיסטם – האלבומים הגדולים. בו תחגוג את הצלחת אלבומה השני "לבי ער" שהגיע למעמד של אלבום פלטינה. כאן כרטיסים.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: