קליפים חדשים

תומר יוסף – דבש ותפוח

זה פשוט שיר אהבה – תומר יוסף שר לאשתו נועה, טקסט אינטימי

את הרגע הכי רומנטי והכי אינטימי של אהבתם החליט תומר יוסף, הפרונט מן של בלקן ביט בוקס וזמר יוצר בפני עצמו לשחרר להאזנה לקראת השקת אלבום סולו חדש, "דבש ותפוח" הוא שיר אהבה שתומר כתב, הלחין ומבצע באופן ישיר, פשוט ונאיבי המצליח לסחוט דמעות של קנאה – גם אני רוצה לכתוב שירה שכזו.

ובנימה יותר מרצינת פנים – את השיר החדש "דבש ותפוח" מקדיש תומר לנועה, אשתו ואם בניו, תומר אחראי כאן על המילים והלחן, ההפקה והעיבוד המוסיקלי, על ההקלטה והנגינה בכל הכלים (איתמר ציגלר על הבס האלקטרוני).

את כל אלו עוטף תומר בקליפ שנוצר מתוך תצלומים אישיים של תומר ונועה מירח הדבש שלהם בתאילנד לפני יותר מעשור. צילומים שנצרבו במצלמת חובבים ובפריים לאו דווקא ממוקד ויציב.

יציאתו של השיר מתוזמנת לקראת השקת אלבומו החדש, הרביעי במספר, של תומר במהלך פברואר הקרוב. זהו אלבום מאוד אישי שנולד ונוצר והתבשל בתוככי אולפן קטן  בו הסתגר מעת לעת תומר וכמו שאומרים – עד שיצא עשן…

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: