חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

הזמרת לנה דל ריי דחתה את השקת אלבומה החדש – Violet

לנה דל ריי הכריזה כי האלבום שאמור היה לצאת לאור יתעכב, יתכן בשל שוד החפצים של משפחתה, כל הפרטים.

לאנה דל ריי דוחה את הוצאת  Violet אלבום הספוקן וורד שלה בחודש שלם, האלבום היה אמור לצאת בסוף השבוע לציבור ולהימכר תמורת דולר אחד בלבד ומחצית מההכנסות יעברו לארגונים שמטפחים את הילידים באמריקה – אינדיאנים.

על פי דבריה של הזמרת היא מבקשת לחבר ביצירה שלה את הקשר המשפחתי לצד הקשר לארץ בה היא גדלה וחייה. העיכוב ככל הנראה בשל שוד תכשיטים וחפצים שמשפחתה חוותה, לדבריה משפחתה לרוע המזל נשדדה במהלך חופשת החגים. היא ביקשה להחזיר את המזכרות שלהם, כולל "הרטרוספקטיבה המלאה" של אחות הצלם צ'אק גרנט, והציעה "שכר ללא שאלות"

"מקווה שלכולם היה שנה טובה נהדרת, נמתין כחודש להוצאת 'ויולט' מכיוון שהפסדנו כתשעה ימים עם כל מה שקורה – זה פרוייקט מעניין, עם זאת, מצפים להוציא אותו,"

כזכור, לנה דל ריי דפקה לנו ברז פעמיים, האחרון היה לקראת פסטיבל מטאור ברמת הגולן, מה שהחל לגלגל כדור שלג שטרף הרבה קלפים….

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: