חדשות הסצנהראיונות עם מוזיקאים
כולל וידאו

קובי אושרת ודוד קריבושי – מפגש בחדר החזרות

פגישה עם המלחינים והמנצחים אושרת וקריבושי בחזרה לקראת המופע המשותף, ראיון.

ביום שישי הקרוב בשעות הצהריים יתקיים מופע משותף של קובי אושרת ודוד קריבושי בטייטל "השיר שלנו" בהיכל התרבות תל אביב במהלכו יתארחו על הבמה לצידם של השניים והתזמורת הקאמרית הקיבוצית אמנים חשובים – שלומי שבת, אילנית, חנה לסלאו ולהקת חלב ודבש, גם טוביה צפיר יצטרף כדי לתת את הטאצ' ההומוריסטי. מופע חד פעמי במסגרתו שניים מהיוצרים, מעבדים ומנצחים מהטובים בישראל, נפגשים לראשונה על במה אחת. 100 שנות קריירה המאגדות בתוכן מאות שירים ועיבודים שיצרו חלק מפס הקול של חיינו.

הבוקר נערכו חזרות כלליות לקראת המופע באולם בית החייל בתל אביב, היינו שם, גם תפסנו חזרה עם לאה לופטין, ראובן גבירץ ושמוליק בילו – חלב ודבש, גם נפגשנו עם קובי ודוד למספר שאלות, ביניהן מתי נוצר המפגש הראשון ביניהם בפועל, זה שהוביל להרמת המופע הנוכחי, על הביצועים המיוחדים הצפויים במופע – שלומי שבת יבצע את "שש עשרה מלאו לנער" של גבי שושן המנוח וכן את השיר "כל החלומות" שבוצע במקור בידי אריק לביא המנוח, אילנית תבצע את השיר "אם יש לך שמש" שבוצע במקור בידי גלי עטרי, אלו ועוד מקבלים לקראת המופע עיבוד מוזיקלי חדש ואינטרפרטציה אישית של המבצעים החדשים, על כך ועוד – צפו בקליפ.

כרטיסים בהנחה משמעותית עבור קוראי הבלוג רק כאן – 105 ₪ במקום 139 ₪, 165 ₪ במקום 249 ₪ . לחצו לרכישה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: