כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אד שירן יוצא לפסק זמן מהמוזיקה

יומיים לאחר שהשיק את הקליפ "Put It All On Me". אד שירן חותך מהסצנה. כל הפרטים

ביום שלישי, 24 בדצמבר, יומיים לאחר שהשיק  את השיר "Put It All On Me" בו משתתפת גם הזמרת אלי מאי, בקליפ בו מככבת אשתו הצעירה שרי סיבורן, העלה אד שירן הודעה לעמוד האינסטגרם שלו לפיה הוא יוצא להפסקה מיצירת מוזיקה, לדבריו "עכשיו זה הזמן לצאת ולראות עוד קצת מהעולם…"

אחרי שנה עמוסה בעבודה על חומרים חדשים מחליט הזמר והיוצר אד שירן לעצור את כל המירוץ המטורף ולעשות קצת לנשמה, כך הוא מודיע – " שלום לכולם. אני יוצא שוב להפסקה… חייתי קצת נון סטופ מאז 2017, אז אני פשוט אקח נשימה – לנסוע, לכתוב ולקרוא. אני אהיה מחוץ למדיה החברתית עד שיגיע הזמן לחזור. למשפחתי ולחברים שלי, לראות אותכם כשאני רואה אותכם – ולאוהדים שלי, תודה שתמיד הייתם מדהימים. אני מבטיח לחזור עם מוזיקה חדשה כשזמן יהיה נכון לכך…"

בסוף אוגוסט, עם סיומו של סבב ההופעות האחרון שלו – Divide tour כבר הודיע אד שירן כי בכוונתו לקחת חופש של שנה וחצי ולהיות יותר עם זוגתו, לדבריו הוא היה במשך שנתיים בדרכים והופיע בפני יותר מתשעה מיליון מעריצים ברחבי העולם. ההכרזה הסופית על היציאה לחופש הגיעה כאמור כעת עם השקת השיר האחרון.

זו לא הפעם הראשונה שאד שירן לוקח הפסקה מהמוזיקה והיצירה. בשנת 2015 הודיע ​​הזמר כי הוא מתכוון לצאת מהמדיה החברתית. שנה לאחר מכן הוא חזר עם האלבום השלישי שלו, Divide (÷), שהוכתר כאלבום הפופולרי ביותר לשנת 2017.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d