קליפים חדשים

שיר לוי – געגוע

הזמר שיר לוי משחרר את שירו החדש - געגוע, שיתוף פעולה מוזיקלי עם אלנתן שלום

בדרכו לאלבום שישי אחרי חמישה אלבומים שמהם פרצו להיטים אשר העמידו את שיר לוי  במקום הנחשב כאחד הזמרים הבולטים במוזיקה הישראלית, הוא משיק הבוקר שיר חדש – "געגוע" אשר את מילותיו כתבה הסופרת והפזמונאית לירון דניאל – רבי ואילו את הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקלית נטל על עצמו אלנתן שלום במה שמסתמן כתחילתה של ידידות מוזיקלית מוצלחת. על הקליפ אחראים הצלמים רן הורוביץ ועמית ימין שגם ביים.

לכאורה מילותיו של השיר עוסקות במישרין בגעגועים לאהובה מסתורית שחוזרת, אולם לדברי שיר עצמו עולה כי הכוונה הנסתרת היא הגעגועים ליום השבת והאווירה המשפחתית החמימה והעוטפת, כך שיר על השיר – "גדלתי אצל סבא וסבתא בבית דתי, בית עם מסורת של שבתות וחגים. תמיד אהבתי את התחושה המיוחדת שיש באוויר כשנכנסת השבת, השקט והמשפחתיות. גם היום אני מאד מתחבר למקום הזה, לאו דווקא ממקום דתי אלא ממקום של משפחה, ושלווה והתנתקות לרגע מהמרוץ המטורף שאנחנו עוברים במהלך כל השבוע. "

שיר לוי יופיע בתאריך  15 בינואר במועדון גריי ביהוד, כאן אפשר להתארגן על כרטיסים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: