חדשות אינדיחדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

צמד האלקטרו אינדי Hippie Sabotage יגיע להופעה בתל אביב

הצמד מקליפורניה Hippie Sabotage יופיע בפברואר 2020 במועדון בארבי, כל הפרטים

האחים קוין וג'ף סאורר, המוכרים בטייטל – Hippie Sabotage החלו ליצור ולהופיע בשנת 2005 בעיר הולדתם סקרמנטו. כשהם מושפעים מתרבות הסקייטבורדינג והאינדי המקומית של צפון קליפורניה. הסאונד שלהם הוא סוג של תבשיל הנשמע כמו אינדי לואו-פיי בתערובת אלקטרו ביט. בשלוש עשרה השנים שעברו מאז – הם שחררו אי.פיז, אלבומים, ולהיטים רבים, הופיעו על במות ענק כמו לולהפלוזה, בונארו ואלקטריק זו, ותוך כדי – פילסו את דרכם עד לצמרת מצעד הבילבורד.

הופעה חיה שלהם היא לא פחות מ"כאוס מאורגן" – חוויה חד פעמית שמחזיקה את הקהל על הקצה בטירוף מחוסר עכבות עד הרגע האחרון, בא נגיד שמאבטחים זה לא החברים הכי טובים שלהם…

פסיכים ברמות על, צפו

כל הטוב הזה יעלה על הבמה במועדון בארבי בתאריך 4 בפברואר, אתם מאטנדים באיוונט כאן ורוכשים בזריזות כרטיסים כאן. מחיר למקדימים  179 ש"ח/ ואז – 199 ש"ח / מחיר רגיל – 219 ש"ח.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: