חדשות אינדיחדשות רוק

התרגיל ביחסי ציבור של דניס לויד – ההופעה המתוכננת תתקיים בקיץ בהיכל מנורה מבטחים!!

אחרי שאלפי אנשים הודיעו כי יגיעו להופעתו של דניס לויד באוזן בר מחר בערב, הוא הכריז על ביטול והוסיף הפתעה!!

פרס איגוד הדוברות ויחסי הציבור יוענק השנה (אם יש כזה דבר בכלל…) לצוות שעמד מאחורי ההכרזה על הופעתו של דניס לויד באוזן בר המתוכננת למחר בשעה שמונה בערב.

מלכתחילה חשדנו כי מדובר במשהו לא טבעי, החלל במועדון האוזן בר יכול להכיל על פי תנאי הרישוי בין מאתיים איש עד מאתיים וחמישים עם סופרים את תכולת הבר וחדרי הצפייה הצמודים, בפועל, אחרי פתיחת "איוונט" בפייסבוק ובהמשך ידיעה על המופע המתוכנן כאן באתר, הכריזו כמה אלפים על כוונתם הברורה להגיע (גואינג) ועוד כמה אלפים הביעו התעניינות בעניין (אינטרסטינג).

כן, גם אנחנו נפלנו בפח של המשווקים המבריקים, אפילו סגרנו מראש כי ידאגו לכך שנוכל להיכנס למועדון ולתעד, נאמר לנו כי דניס (ניר טיבור) לויד יתן הצהרה ואיזה גיג ברחבה בחוץ בפינת שדרות בן ציון והמלך ג'ורג' ולאחר מכן כולם יתכנסו למועדון להופעה.

לפני זמן קצר שיחרר האמן בעמודו הרשמי את ההודעה הבאה: "לפני שלוש שנים הופעתי בפעם הראשונה באוזן בר. תכננתי לחזור לשם כדי לשמח את המעריצים שלי בארץ ולהכריז על ההופעה הכי גדולה שלי עד היום בישראל. לאחר שהבנו שאלפי אנשים מתכננים להגיע, הרשויות המליצו לנו לבטל את האירוע באוזןבר כדי שחלילה אף אחד לא יפגע, לכן אין לנו ברירה אלא לבטל. אז במקום להכריז על גג האוזןבר, אני הכי מתרגש בעולם להזמין אתכם ואתכן להופעה שלי בהיכל מנורה ב-2.7.2020! מכירת כרטיסים מחר (18.12) בשעה 16:00.אוהב אתכם, ניפגש בהיכל ❤️"

בינתיים דאגו אנשי הניו מדיה של דניס לויד לעדכן את האיוונט לתאריך 2 ביולי 20202 ולשנות את המיקום להיכל ביד אליהו. מבריקים אתם, אסף, יובל, ניבי וכל השאר!!

כאמור מכירת הכרטיסים תיפתח מחר בבוקר כאן.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: