חדשות אינדיחדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

הרכב האינדי פופ Balthazar יופיע בתל אביב

להקת Balthazar הבלגית תגיע להופעה בתאריך 19 במרץ במועדון בארבי, כל הפרטים

מתקפה של בלגים וזה נשמע ממש טוב, אחרי שבליל אמש הופיעו חברי להקת Hooverphonic במועדון בארבי בדרומה של העיר תל אביב ולהקת K’s Choice בהאנגר 11 בצפונה של העיר, אין ספק שהבוקינג שהוכרז הבוקר להופעתה של להקת Balthazar מגיע בזמן ובמקום הנכון.

להקת Balthazar המנגנת אינדי פופ ורוק הוקמה בשנת 2004 בידי מאארטן וולדה, פטריסיה וונסטה וחינטה דפרז יחד עם חברים נוספים לאחר שזכו בתחרות ללהקות צעירות עם השיר Lost and Found וכמה חודשים לאחר מכן זכו שוב בתחרות נוספת בבלגיה.

עד היום השיקו חברי ההרכב, שחלקם התחלפו, 4 אלבומי אולפן המכילים שירים עשירים בוורסטיליות מוזיקלית מגוונת ומרתקת, זהו סוג הצלחתם – יכולת ליצור דבר חדש שטרם היה…

ההרכב יגיע למועדון בארבי בתל אביב להופעה שתתקיים בתאריך 19 במרץ 20202 כחלק מסבב הופעות בעקבות אלבומם האחרון – Fever. כאן יש איוונט וכאן יש כרטיסים. על הבאתם לישראל אמונות חברות הפקה Yellow Brick ו – N-factorial האחריות על הבאתם של Aylona Aylona ו- Hooverphonic  למועדון.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: