קליפים חדשים

מארינה מקסימיליאן – בוער בי השינוי

שירה החדש של מארינה מקסימיליאן מציין שינויים המתרחשים בחייה לא רק במובן המטאפורי

הזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן משחררת שיר חדש אותו כתבה והלחינה בהפקה מוזיקלית משולשת  בה נוטלים חלק תומר בירן בשיתוף עם גיא מנטש ויהל דורון, שיתוף פעולה שהחל כבר בשירה הקודמת "יש פה בית". השיר עצמו עוסק בנרטיב של לבטים בתהליכי שינוי דינמיים המתרחשים בחייה

רק חודשיים חלפו מאז ילדה מארינה את בתם השניה דומיניק טנא והיא לא עוצרת מתהליכי היצירה גם בימים כאלו כשהיא מבקשת לציין את השינויים הרבים אשר התרחשו במסגרות חייה, החל מהלידה, המעבר מתל אביב לבית במושב יגל בקיץ האחרון, במישור המקצועי נפרדה מארינה מ"טדי הפקות" משרד האמנים שליווה אותה מאז הפריצה בתכנית "כוכב נולד" לפני 13 שנים ועברה לניהול עצמי.

עם יציאתו של השיר החדש, מכריזה מארינה על יציאה לסיבוב הופעות חורף: 15/2/20 אלמא, זכרון יעקב | 22/2/20 זאפה הרצליה | 29/2/20 זאפה ירושלים | 7/3/20 זאפה ת"א | 13/3/20 זאפה חיפה (מופע צהריים) | 20/3/20 גריי, יהוד | 4/4/20 ברלה, להבות חביבה. כרטיסים להופעות הללו ניתן לרכוש באתר "זאפה".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: