חדשות הסצנה

אמן הדאנסהול הג'מייקני MASICKA מגיע לתל אביב

אמן הדאנסהול הבינלאומי MASICKA יופיע בתאריך 23 בינואר בחצות במועדון בארבי, כל הפרטים

מאסיקה או באנגלית MASICKA או בעצם בשמו המקורי ג'אוואן פירון, גדל בפורטמור ג'מייקה והחל את הקריירה בתוכניות רדיו ותחרויות מקומיות כדיג'יי צעיר (Dee jay) עם ליריקה משוגעת, פלואו ומלודיות שהשאירו את כולם פעורי פה. כילד מתבגר למשפחה חד הורית למד מהר מאוד את תפקיד ה"גבר" בבית ודאג למשפחתו. ניסיון החיים הזה תרם הרבה לבגרות שלו וכבר בגיל 19 יצא עם שירים בהם מסרים על החיים והחברה.

ברזומה של מאסיקה, לא מעט שיתופי פעולה עם אמנים מהשורה הראשונה ביניהם אידוניה, וייבז קרטל, קונשנס, באונטי קילר, קראניום, וולשי פייאה (מייג'ור לייזר) ועוד רבים. ממש לאחרונה שיחרר ביחד עם דקסטה דאפס שיר שהפך בין לילה ללהיט.

את שנת  2020 הוא פותח עם טור אירופאי שיתחיל בישראל. מאסיקה יגיע להופעה אחת שתתקיים במועדון בארבי ת"א – כחלק מלילה שלם של הופעות ותקלוטים עם נבחרת האמסיז והסאונדים המקומיים על הבמה. האירוע הצפוי בהפקתם של בלוסטון- לייב ניישן ישראל ו- YA! Productions החוברים לשיתוף פעולה יחדיו בתחום הדאנסהול, הרגאיי והרייב.

הכרזות נוספות על משתתפי הפסטיבל יצאו בקרוב מאוד!! כאן אפשר לאטנד הגעה לאירוע.

כרטיסים לפסטיבל ניתן למצוא באתר טיקטמאסטר הרשמי. מחירי כרטיסים – 100 כרטיסים ראשונים ב-100 ₪ בלבד | סבב שני – 130 ₪ | סבב שלישי – 160 ₪ | מחיר בקופה 180 ₪

הכניסה לאירוע מגיל 18. יום חמישי, 23/1/2020 החל מחצות במועדון בארבי, תל אביב.

בינתיים סובבו הפלאטות כאן למטה…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: