חדשות הסצנה

הזמר שלומי סרנגה קורא למלחמה בהשתוללות רוכבי האופניים

לאחר שאושפז בבי"ח בעקבות פגיעת רוכב אופניים חשמליות על המדרכה בתל אביב קורא הזמר שלומי סרנגה לגופי האכיפה והרשויות לשים סוף להשתוללות והאנרכיה בעיר.

ביום שישי האחרון, בעת שצעד על המדרכה ברחוב אבן גבירול בתל אביב נפגע הזמר שלומי סרנגה על ידי רוכב אופניים חשמליות שנסע על המדרכה ופגע בו בעוצמה, כתוצאה מהתאונה הובהל סרנגה לבי"ח איכילוב שם אובחנו שברים בצלעותיו, ממיטת חוליו קרא שלומי סרנגה למשרד התחבורה, עיריית תל אביב ומשטרת ישראל לשלב ידיים ולפעול לעצירת הטירוף של הכלים החשמליים שמסכנים את החיים של כולם.

בעקבות התאונה נאלץ שלומי סרנגה לבטל מספר הופעות מתוכננות בחודש דצמבר, לדברי המנהלת של סרנגה, סבב ההופעות בטייטל "בעקבות האגדה סטליוס קזנג'ידיס" הצפויות להתקיים בינואר 2020 יתקיימו כמתוכנן.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: