קליפים חדשים

ליאור נרקיס שר כנסיית השכל – היינו עושים אהבה

עשרים שנה אחרי מאמץ הזמר ליאור נרקיס את היצירה של כנסיית השכל לחיקו, יש גם מופע משותף

השיר "היינו עושים אהבה" נחשב לאחד מהלהיטים הגדולים בישראל מזה עשרים שנה, הוא יצא בשנת 1999 וזיכה את כנסיית השכל בתואר להקת השנה, כשהשיר הפך לאבן דרך במוזיקה בישראל, אין הופעה של הכנסייה שתסתיים ללא ביצוע של השיר שהפך מזמן להמנון. כעת לוקח ליאור נרקיס, את השיר ומגיש אותו בביצוע אישי, עם הטעמים שלו, ומוכיח עד כמה הוא רב גוני.

הכל החל כשליאור אירח את חברי כנסיית השכל באחת מהופעותיו, החיבור היה מיידי, ומשם נולד לו הביצוע החדש, בו הוא גם מארח את חברי הלהקה. בקליפ המלווה את הביצוע החדש משתתפת גם אשתו ספיר נרקיס. זו הפעם הראשונה שהשניים משתפים פעולה בקטע מוזיקלי.

את החיבור המוזיקלי של ליאור נרקיס וכנסיית השכל תוכלו לראות ולשמוע בתאריך 13 בפברואר כאשר ליאור יקיים מופע גדול בהאנגר 11 נמל תל אביב ויארח את חברי כנסיית השכל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: