כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

בניה ברבי – במקום הכי רחוק

בניה ברבי משחרר שיר ראשון מתוך אלבומו הבא, יש גם מופע

בניה ברבי, אחד הזמרים יוצרים היותר אהובים בארץ משחרר הבוקר שיר חדש – במקום הכי רחוק, אותו כתב והלחין ביחד עם אבי אוחיון, בהפקתו המוזיקלית של מתן דרור. בניה טוען ים של רגשות לתוך מילות השיר ובאמצעות קולו המיוחד הוא הופך אותו לשיר על אהבה מתייסרת. המעבר בין השירה המרגשת לפזמון המרקיד מרים את השיר מתחומי הבלדה הרגשנית לאזור השירה השמחה, סוג של מעבר מחושך לאור…

את בניה ברבי אפשר לתפוס באחת משתי ההופעות שיחתמו את סבב החורף שלו: בתאריך 11.1.2020 – במסגרת פסטיבל ״סאונדסיסטם״ בהאנגר 11 נמל תל אביב ובתאריך 24.3.2020 – בהיכל התרבות בתל אביב.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d