קליפים חדשים

אהוד בנאי – אבא תן לי יד

אהוד בנאי משחרר הבוקר שיר חדש - "אבא תן לי יד" ומכריז על סבב הופעות חורף ואלבום שבדרך...

ישנם מוזיקאים בארץ ישראל אשר בעת שהם משחררים שיר חדש אתה לא תוהה יותר מידי, לבטח לא בודק בציציות, פשוט מאזין ונהנה לעצמך, כך הבוקר עם שחרורו של שירו החדש של אהוד בנאי, מהמוזיקאים הללו שאתה לא שואל יותר מידי אלא חופן בשתי ידיים את מה שיש להם להציע. בחורף שעבר שיחרר אהוד בנאי את השיר "זקוק למחילה" על מילים שכתבה מרים, בתו. היום הוא משחרר שיר חדש -"אבא תן לי יד" עם מילים ולחן שלו,השיר נעטף בקליפ בו משובצים קטעי וידאו מצילומי ילדותן של בנותיו, האם הוא מבקש לאמר דבר מעבר לפשט? האם אהוד מקדיש שיר לבתו מרים שביימה את הקליפ או לכל בנותיו באופן כללי?

בכל אופן השיר שעל עיבודו אמון גיל סמטנה, ההולך עם אהוד כבר דרך ארוכה ומכובדת מבקש להצטרף להכרזה על מופע חורף חדש שיעמוד מסביב למונח "הולך ומתקרב" הוא שמו של אלבומו הבא של אהוד, אשר יתחיל במופע שיתקיים בתאריך 26 בפברואר בהיכל התרבות בתל אביב ולצד הרכב הנגנים של אהוד יתארחו גם המוזיקאי דודו טסה וגם אמן הסקסופון אבטה בריהון. אני יכול בלב שלם לאמר שיהיה מעניין מאוד…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: