כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

הופעות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

קולדפליי משדרים לייב בשכונה שלנו…

קולדפליי, הלהקות הגדולות שבוחרות להופיע ליד ישראל...

הבוקר עם זריחת החמה עלתה להקת קולדפליי להופיע בעמן בירת ירדן, שכנתנו הממלכה האשמית, לישראלים שהיו "מתים" לראות אותם בפארק הירקון הבוקר נותר רק לצפות בשידור החי ביוטיוב. לכו על זה, הם יחזרו על האקט גם עם שקיעת החמה היום.

המופע Coldplay: Everyday Life – Live in Jordan שמהווה גם הראשון אי-פעם של הלהקה בירדן יציג את שני חלקי האלבום הכפול: זריחה ושקיעה. מופע הזריחה יתקיים ב-06:00 (שעון ישראל) ומופע השקיעה ב-16:00 (שעון ישראל).

"שני השידורים הללו היו החלום שלנו מאז שהתחלנו לעבוד על האלבום. זה קצת בלתי אפשרי וקצת מפחיד, כמו כל החלומות הכי טובים. יוטיוב הוא הבית הכי טוב לשידור שכזה" – קולדפליי.

קבלו את האלבום החדש, לצד חברי קולדפליי, תוכלו לשמוע באלבום החדש שורה של הופעות אורח של שלל אמנים:  Stromae, Femi Kuti, Tiwa Savage & Jacob Collier

עטיפת האלבום מתבססת על תמונה היסטורית מ-1919 שבה מצולמת להקתו של סבא-רבא של גיטריסט הלהקה, ג'וני באקלנד.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d