חדשות הסצנה

ביטולי הופעות בשל המצב הבטחוני

בעקבות הנחיות פיקוד העורף מספר מופעים שהיו אמורים להתקיים הערב בוטלו, מה התבטל ומה לא, כל הפרטים

בעקבות האירועים הבטחוניים ברצועת עזה הורה הבוקר פיקוד העורף על איסור התקהלות של מעל מאה איש במתחם שאיננו ממוגן, בשל כך בוטלו היום מספר מופעים, ואלו הם – המופע המתוכנן של להקת הג'אז Spyro Gyra שהיה אמור להתקיים בהאנגר 11 בנמל תל אביב בוטל, בשלב זה לא ידוע באם המופע יתקיים בתאריך אחר.

המופע של להקת כנסיית השכל מארחת את אהוד בנאי שהיה אמור להתקיים הערב במועדון רדינג 3 בנמל תל אביב נדחה לתאריך 19 בנובמבר באותו מועדון.

טקס שנתי של אמ"י – איגוד אמני ישראל במהלכו היו אמורים להעניק פרסי מפעל חיים למוזיקאים מיקי גבריאלוב, גלי עטרי ולאה שבת שהיה אמור להיערך הערב בהיכל התרבות בפתח תקווה נדחה למועד בלתי ידוע עדיין.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית נאלצת לבטל את הקונצרט שהיה אמור להתקיים הערב, בהיכל התרבות בתל אביב. הודעה על קונצרט חלופי תפורסם בהמשך. נכון לעכשיו יתר הקונצרטים המתוכננים להמשך השבוע מתקיימים כסדרם.

על פי הוראות פיקוד העורף , אירוע הפתיחה של פסטיבל הפסנתר – הופעתו של יוני רכטר שהייתה אמורה להיערך היום בערב – נדחית לתאריך 17 בנובמבר. באשר להמשך הפסטיבל – העירייה תפעל על פי הנחיות פיקוד העורף אשר יועברו לנו לאחר הערכת מצב שתתקיים מחר בבוקר.

ממועדון צוותא מוסרים כי לצד כל ביטולי האירועים והמופעים בתל אביב, בצוותא יתקיימו הערב כרגיל המופעים שינעלו את פסטיבל "אני גיטרה".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: