חדשות הסצנה

המוזיקאים מתגייסים

עדן מאירי ונועם קליינשטיין הצטרפו הבוקר לצה"ל, גיוס קל. כל הפרטים

אכן כח משמעותי נוסף לעשרות אלפי הלוחמים השומרים על המדינה, הבוקר התייצב עדן מאירי, בוגר תוכנית הריאליטי המוזיקלית " הכוכב הבא" שכבש את המקום הראשון במצעדי ההשמעות בתחנות הרדיו עם השירים "לך עם האמת שלך" ו"מה עשה לנו הזמן", בבסיס הגיוס בירושלים, גבעת התחמושת ועבר את שרשרת החיול לצבא הגנה לישראל, את הטירונות הוא יעשה בבסיס מחנה 80 ולאחר מכן יוודא שיבוצו הצבאי.

כך עדן הבוקר: "אני מאוד מתרגש להתגייס לצה"ל הבוקר. מחכה כבר להעלות לחיילים חיוך על הפנים ותמיד לשמח אותם – זו זכות בעיניי״.

באותה עת בבסיס הקליטה והמיון בתל השומר התייצבה נועם קליינשטיין לצד האם – ריטה ואחותה משי כדי להצטרף לצבא הגנה לישראל. לא ידוע לנו היכן תתאמן נועם בנשק ותורנויות שמירה ומטבח אבל דבר אחד בטוח – היא מיועדת לאחת מהלהקות הצבאיות.

כך משי על אחותה הצעירה, בהצלחה!!

כמובן שבתאריך 15 בנובמבר תקבל נועם מהמפקדים פס ותצא לאפטר על מנת להופיע במסגרת פסטיבל הפסנתר בתל אביב…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: