חדשות הסצנה

האב הטרי עברי לידר ובנו הגיעו ארצה

לפני שעה קלה נחת הזמר והמוזיקאי עברי לידר בישראל כשהוא אוחז בידיו את בנו הרך - אלבי

עם כל קהיליית חובבי המוזיקה בארץ גם כאן בבלוג עקבנו אחר מאמציו של הזמר והיוצר עברי לידר להורות למרות כל המכשולים המנהלתיים, הדתיים והבירוקרטיים בצד הממסדי בארץ, ברגעים אלו לאחר השגיעו עברי לידר ובנו הרך – אלבי לישראל לאחר טיסה ממושכת מארצות הברית שם נולד אלבי לידר באמצעות אם פונדקאית אני מצטרפים לשמחתו של עברי ואל רגעי האושר. מזל טוב.

כבר בזמן הטיסה הממושכת עקבנו אחרי האב ובנו הטרי

View this post on Instagram

.אני בהתרגשות עצומה סוף סוף אחרי כמעט שלושה שבועות אנחנו בדרך הביתה. בעוד מספר שעות אנחת בישראל בטיסה מבוסטון עם אלבי שלי. ורגע לפני, זו ההזדמנות שלי להודות לאל על שביוזמה יוצאת דופן וחשובה מעין כמוה מסייעת ועוזרת לכל מי שנמצאים בהליך פונדקאות חוצה יבשות בסדרה של הטבות ייחודיות. פונדקאות הוא תהליך מאתגר בכל רמה ורק מי שעובר את החוויה הזו יכול להעיד עד כמה חשובה התמיכה וההבנה של כל גורם בדרך להגשמת הזכות הבסיסית של כל אחד מאיתנו להיות הורה. @elalisrael

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on

בקטנה אפשר להצטרף לאחר הברכות החמות ולציין כי עברי לידר יפתח את עונת הופעות החורף בתאריך 14 בדצמבר בהאנגר 11 עם המופע – לרקוד עם דמעות בעיניים , כל הפרטים באיוונט.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. ומי בתמונה לצד לידר ותינוקו?! אם זה בן זוגו- מדוע הידיעה מעלימה זאת והופכת את בן הזוג ל
    “שקוף” ואת לידר למעין אב חד-הורי? גם במקרה של בני זוג הטרוסקסואלים הייתם נוהגים כך?!!!!

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: