חדשות הסצנה

בשל מזג האוויר הקשה בוטלו מספר הופעות בפסטיבל התמר

בעקבות ההתרעות מהשירות המטאורולוגי בוטלו הערב והלילה המופעים בפסטיבל התמר – הולך נגד הרוח והחלונות הגבוהים במצדה, כל הפרטים.

בעקבות תחזית מזג האוויר והתראות גורמים מוסמכים, הפקת פסטיבל התמר מבטלת את המופע  ״הולך נגד הרוח״ שאמור היה להתקיים הערב, יום שלישי במצדה, כמו כן מופע הזריחה על פסגת מצדה של החלונות הגבוהים יתבטל גם הוא. המשך ימי הפסטיבל בימי רביעי וחמישי בכלל אתרי הפסטיבל יתקיימו כמתוכנן וזאת על סמך תחזית וגורמים מורשים.

הפקת הפסטיבל שוקדת על מועד חלופי למופע ״הולך נגד הרוח״ והודעה על כך תימסר בהמשך. קהל המבקש החזר כספי מלא יוכל לעשות זאת בנקודת הרכישה.

קהל המבקש להמיר את הכרטיס לערב הרביעי של הפסטיבל  ״מרעידים את המדבר״ שיתקיים ביום חמישי, יוכל לעשות זאת גם כן בנקודת הרכישה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: