סיקור הופעות

ספיר וולך משיקה את אלבום הבכורה

סחורה פגומה להמונים הוא שם אלבום הבכורה של ספיר וולך, טוני פיין הגיע למופע וחזר עם הצלילים

את ספיר וולך ויצירתה הכרנו לפני חצי שנה כאשר השיקה את השיר "אין ציפורים בהרצל" בלוויית וידאו קליפ, השיר היווה מעין סיכום ביניים באמצעותו ביקשה ספיר וולך להאיר את ההתמודדות היומיומית של מוזיקאים שחיים מהיד אל הפה אל מול ביקורות הסביבה הקרובה על הבחירה שלהם לרדוף אחרי החלום בכל מחיר ואל מול תל אביב שלפעמים עלולה להיות קשוחה וחסרת רחמים. את הקליפ המשוטט בהרצל ביים וצילם עמר פלג על פי תסריט של ספיר.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בינתיים השלימה ספיר וולך את העבודה על האלבום שיצא במדיות השונות וכולל תשעה שירים שנכתבו, הולחנו ובוצעו בידי ספיר וחלקם הגדול נסוב בעצם סביב משברי פרידה, עזיבה, נטישה, לצד הסתגלות לקצב המהיר והבלתי מתחשב בפרטים הקטנים של המטרופולין המטורף הזה שפעם קראו לו תל אביבי העיר העברית הראשונה..על אחד המשברים והתובנות שהובילו ליצירת שיר בשם "בלדה לצפרדע" היא כתבה מאמר מרתק בווינט, הנה לינק.

גם האלבום להאזנה מקוונת

אמש חגגה ספיר וולך את השקת האלבום במופע שהתקיים במועדון האזור בתל אביב, השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין לא החמיץ את ההזדמנות לראות, לשמוע וגם לחזור עם חבילה של קליפים מצויינים ומראות מהמופע.

קטעי וידאו מהמופע

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: