קליפים חדשים

דניאל ויהל -שמשון

הצמד דניאל ויהל אשר נחשפו בתכנית הריאליטי Got Talent משיקים שיר חדש עם הרבה הומור תנ"כי...

דניאל פישר ויהל עידן או כפי שהם קואים לעצמם בטייטל דניאל ויהל הם צמד היוצר מוזיקת קברט אינדי-פופ, בה הם משלבים אלמנטים של קברט, סטנד-אפ קומדי ותרבות הפופ. מדובר בהרכב מוזיקלי המביים, כותב, משחק, מצלם, עורך ומפיק את כל יצירתו המוזיקלית והקולנועית בקליפים. במוזיקה, השניים נחשפו לראשונה בפני הקהל הרחב בעקבות השתתפותם בתכנית הריאליטי הטלוויזיונית "Got Talent".

השניים משיקים שיר חדש המלווה בקליפ המגיש את סיפורם של הגיבורים התנ"כיים שמשון ודלילה עם הרבה הומור וחיוך רומנטי וחושני. בימים פסיכים כמו הזמן הזה הקליפ מהווה פסק זמן של הגיון מסויים.

בתאריך 12 בספטמבר יחגגו השניים את השקת הקליפ באירוע שיתקיים במיוזיק ספוט בית לאמנים ביהודה הלוי 49 תל אביב, הקליפ יהווה קדימון לסרט באורך מלא שהם הפיקו, כדאי להגיע, אומרים שתהיה סנגריה וגם ערימות פופקורן…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: