קליפים חדשים

ריקי בן ארי – מה עושה לי טוב

ריקי בן ארי פיינליסטית הריאליטי הכוכב הבא לאירוויזיון בשיר בכורה

ריקי בן ארי, ילידת מגדל העמק וכיום תושבת אורנית, זכורה בעקבות השתתפותה בתכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא לאירוויזיון" שם העפילה עד לגמר, לצידם של נטע ברזילי ומרגי, והוכיחה כי גם בגיל 52 אפשר לנפץ את מחסום הגיל בעולם המוזיקה הפופולרית ולפצוח בקריירה בימתית. מאז החשיפה הצטרפה ריקי בן ארי למוזיקאי הדאנס הבינלאומי עופר ניסים ונטלה חלק בהפקות ענק, כשהיא "משתפשפת" וחווה את עולם המופעים, ואת אהבת הקהל.

הבוקר, אחרי תקופה ארוכה של איסוף חומרים מוזיקלים, משחררת ריקי בן ארי את שיר הבכורה שלה "מה עושה לי טוב" אותו כתבו במיוחד עבורה הראל סקעת, משה פרץ ואבי אוחיון. השיר אמנם מביא את הסיפור התמידי של גבר אשה ומערכת יחסים העולה ויורדת, אולם עם קולה היציב והבוטח של ריקי בן ארי לצד נוכחותה הוויזואלית בקליפ שיצר הבמאי עוזי ג'ורג' ניתן אפקט של אמינות לנרטיב החפון בתוך השיר, המלודיה והמנגינה בוגרות, נכונות ומשרות אווירה נעימה.

במהלך החורף תצא ריקי במופע חדש משלה עם ביצועים ללהיטי דיות מכל הזמנים בהפקתו של דוד קריבושה. כדאי לעקוב…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: