כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהפסטיבל הפסנתר 2019ראיונות עם מוזיקאים

יוני רכטר בראיון לקראת פסטיבל הפסנתר

יוני רכטר יופיע בפסטיבל הפסנתר ה- 21 של תל אביב-יפו בנובמבר הקרוב, צפו בראיון לקראת.

לקראת פסטיבל הפסנתר ה- 21 של תל אביב -יפו נפגשנו עם המוזיקאי והיוצר יוני רכטר במסגרת אירוע ההכרזה על הפסטיבל שהתקיים בתאריך 02.09.2019 במתחם מוזיאון תל אביב לאמנות. במהלך המפגש ראיין השדרן והעורך המיתולוגי טוני פיין את יוני רכטר לקראת המופע הצפוי בפסטיבל. צילום וידאו – יובל אראל.

בפסטיבל משלב יוני רכטר כוחות עם האורקסטרה – תזמורת הג'אז הישראלית למופע במסגרתו יזכו שיריו למעטפת חדשה בעיבודים מיוחדים שכתבו חברי האורקסטרה. המופע יתקיים בתאריך 15 בנובמבר, יום שישי בשעה 13:00 בצהריים באולם רקאנטי שבמוזיאון תל אביב לאמנות. לחצו כאן לרכישת כרטיסים למופע.

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: