כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהפסטיבל הפסנתר 2019ראיונות עם מוזיקאים

שלומי שבן בראיון לקראת פסטיבל הפסנתר

שלומי שבן יחתום את פסטיבל הפסנתר ה- 21 של תל אביב-יפו בנובמבר הקרוב, צפו בראיון לקראת המופע.

לקראת פסטיבל הפסנתר ה- 21 של תל אביב -יפו נפגשנו עם המוזיקאי והיוצר שלומי שבן במסגרת אירוע ההכרזה על הפסטיבל שהתקיים בתאריך 02.09.2019 במתחם מוזיאון תל אביב לאמנות. במהלך המפגש ראיין השדרן והעורך המיתולוגי טוני פיין את שלומי שבן לקראת המופע הצפוי בפסטיבל. צילום וידאו – יובל אראל.

בפסטיבל משלב שלומי שבן כוחות עם אמן כלי ההקשה איתמר דוארי, השניים יֵצְאוּ למסע ביצירתו הייחודית של שבן, כשהם משלבים בה את השפעותיהם השונות – ג'אז ומוזיקה קלאסית, רוק, מוזיקה אפריקנית – לכדי דואט ווירטואוזי ומרתק. כן יתארח במופע ערן צור,  משורר, בסיסט, מלחין, ופרפורמר. המופע אשר יחתום את הפסטיבל יתקיים בתאריך 17 בנובמבר, יום ראשון בשעה 21:00 באולם נגה שבתאטרון גשר בשדרות ירושלים ביפו. לחצו כאן לרכישת כרטיסים למופע.

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d