סיקור הופעות

הרכב העל GESHEM במופע במועדון האזור

GESHEM - הטריו של אלבלק, שוזין וכהן נחת אמש במועדון האזור כדי לחגוג את השקת הקליפ החדש Telephone. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למועדון כדי לחוות את המוזיקה ולחזור עם המראות והקולות.

קחו שלושה מוזיקאים, כל אחד מהם מוגדר כאשף בתחומו, הושיבו אותם בחדר חזרות\אולפן הקלטות, תעמיסו אותם על במות של פסטיבלים המקדשים את המוזיקה והיצירה העצמאית, אלטרנטיבית, אוונגרדית, כזו שאיננה מחוייבת להמון, כוונו את החום ל- 180 מעלות, פזרו מעליהם קצת אבקת מוזה והמתינו, כאשר הפעמון הדיגיטלי יצלצל, תשלפו אותם מהתנור עם התבנית, הניחו אותם על צלחת האזנה וקשטו בכבלי PL או XLR.

זהו פחות או יותר המתכון ליצור את GESHEM כמובן שלא הוספנו כאן את התבלינים הסודיים כי אחרת…

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אבל הם כבר משהו כמו שלוש שנים ויותר בשטח, הספיקו באמת להיות הדליינרים בפסטיבל אינדנגב בשנת 2017, להשיק אלבום לפני קצת יותר משנה, להשתתף בפרויקטים אמנותיים שאפתנים ולנסות גם טעימות של אמנות ויזואלית באשר לנציג קבוצת brokenfingaz החיפאית בער קצת בידיים והוא גייס את  Radical Boy  ו-  Holy Era יחד עם האנימטור ג'ון סטיינר כדי ליצור וידאו קליפ מדהים עבור השיר Telephone מתוך אלבום הבכורה. זו בגדול הסיבה למסיבה.

הקליפ מבקש להציג  את הרפתקאותיהם של חברי הלהקה, המנגנים את שירם מתוך הטלפון החכם שטומן בחובו, כך מסתבר, יקום מקביל אבסטרקטי. תהליך העבודה האינטנסיבי נפרש על פני השנה האחרונה, וכלל עבודה על שלל תחומי אמנות והפקה לסרוגין- בניית דגמים, בניית פרופס, תכנון מדוקדק לסצינות, כיוון תאורה, צילום, עריכה ועוד…

אז אכן אמש אנשים שיודעים הגיעו למועדון האזור כדי לחוות את המופע השנתי של הטריו GESHEM, טוני פיין מביא לכם כמה קטעים מהמופע..

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: