כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

אינדינגב 2019 – אנטון ניוקומב ואמנים נוספים מצטרפים לליין אפ, כל הפרטים

חודשיים לפני שהמדבר יתעורר נחשף הליינאפ ה(כמעט) מלא של אינדיגנב - אנטון ניוקומב והרכבו החדש - L'Épée מצטרפים לפסטיבל, כל הפרטים.

אמנים נוספים מתווספים לליין אפ של הפסטיבל, חודשיים לפני ההתרחשות במדבר במסגרת פסטיבל אינדינגב מתברר כי מפיקי האירוע כבר סגרו על הופעתם של חברי  L'Épée – רגע לפני צאתו של אלבום הבכורה המצופה, הסופרגרופ החדש של אנטון ניוקומב (Brian) Jonstown Massacare) עמנואל סנייה (Ultra Orange & Emanuelle) ליונל ומארי לימניינה (The Limiñanas) מגיע לאינדינגב.

זהו הפרויקט החדש והמסקרן שמוביל ניוקומב, המוזיקאי האקסצנטרי ומהסמלים החשובים בטיפוגרפיה של האינדי רוק האמריקאי בשלושה עשורים האחרונים. ההרכב החדש מייצר מפגש פסגה נדיר בין הפולק-השוגייזי-רוקבילי ה"ניוקומבי" הקלאסי, לפופ המהוקצע של הלימניינאז והפאם פאטאליות המחוספספת של השחקנית\רוק סטארית עמנואל סנייה – והתוצאה היא סרט שחור לבן על קו פריז-ניופורט. אינדינגב גאה להיות הלוקיישן השני אי פעם לארח את L’Epee (החרב) בטור הבכורה העולמי שלהם.

בגזרה המקומית עוד הכרזות מרגשות: הילה רוח נסיכת האינדינגב תארח את הנביא האורבני גלעד כהנא,עידן k יגיע לראשונה לאינדינגב,FORESTT יביאו את היער למדבר, Abrão – הפאנקיסט הברזילאי שנולד מחדש בסצינה המקומית ומהבולטים בכשרונות של גרזן רקורדס, אזולאי ונמט ייצגו את הרוק הדרומי שמתקיים במרחבים הגיאוגרפיים של האינדינגב ועוד רבים וטובים שמצטרפים כבר לעשרות האמנים שהוכרזו בסבב הראשון.

כל השמות שמצטרפים לליינאפ:

L'Épée (Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas), הילה רוח מארחת את גלעד כהנא, Totemo, Abrão, The Paz Band, Idan K & The Movement Of Rhythm, Hayelala, Forest , Sefi Zisling X Layla Moallem, Abu Disco
Shuzin, אזולאי/נמט, סוס מביט, מיכל גפן, ממותה, עומר מושקוביץ’ מארחת את אופירי, Maadam฿oss, Sababa 5, Salomon Heritage, Med Tone Live dub , Tel Aviv Dub Station , 12 tribes , Haled Vs. Nachum , Afrikora Dub , Ranking Levy
עדי ברקת VS שירה פיש, Ras Al Tune , Damsel Is Depressed Feat. Syrup , Yuli Shafriri – The Cloud Of I ,Alma Madre , שירי מסיבות, Cut 'N' Bass  Feat. BEMET

כאן בבלוג נמשיך ונעדכן בהקדם…

כל האמנים, העדכונים וכרטיסים אחרונים במכירה מוקדמת: INDNEGEV.CO.IL 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d