חדשות הסצנה

הצמד הצרפתי Papooz יופיע בתל אביב

הצמד Papooz שהפך לשם החם בסצנה יגיע להופעה במועדון בארבי בתל אביב בתאריך 6 בנובמבר, כל הפרטים.

הצמד Papooz  הכולל את ארמנד פניקוט –Armand Penicaut ואת יוליס קוטין -Ulysse Cottin  החל את פעילותו בעקבות מפגש של השניים במסגרת סשן של קבוצת אובססיבים לספרות בצרפת ולאחר שהחלו את לימודיהם במגמת הספרות בסורבון חלמו על הפקת מגזין פוליטי דווקא, עיסוק שהוביל אותם בכלל ליצור סקיצות מוזיקליות שעם הזמן הפכו לאלבום בכורה שזכה לשבחים רבים.

השנה הוציאו הצמד את אלבומם השני Night Sketches, ששבר את קלישאת ״משבר האלבום השני״ ומיקם את הצמד כאחד השמות העולים מצרפת.

סגנונם המוזיקלי הנע בין אלטרנטיב אירופאי מעודן, לפופ פסיכדלי עובר לטרופיקל גאראג' מציב את הצמד בחזית המוזיקלית העכשווית באירופה ובצרפת במיוחד.

השניים יחד עם נגני הליווי יגיעו להופעה אחת שתתקיים בתאריך 6 בנובמבר במועדון בארבי בתל אביב, כרטיסים ניתן להשיג כאן. כרטיסים במכירה מוקדמת – 145 ₪, לאחר מכן – 170 ₪. יש גם איוונט.

על הבאתם לארץ אמונה גלגול הפקות

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: