חדשות הסצנה

דודו טסה יופיע לראשונה במופע אקוסטי בבארבי

דודו טסה יופיע לראשונה במופע 360 אקוסטי חד פעמי בתאריך 5 בנובמבר במועדון בארבי בתל אביב

דודו טסה הנמנה על היוצרים והמוזיקאים המוכשרים והחשובים בסצנת המוזיקה הישראלית הכריז הבוקר כי הוא עומד להופיע במועדון בארבי במופע אקוסטי 360.

זו תהיה הפעם הראשונה בקריירה המגוונת של דודו טסה שהוא יפשוט מעליו את הגיטרה החשמלית ויחזור לגיטרות האקוסטיות כשהוא מלווה בהרכב נגנים אקוסטי –  ניר מימון – בס, אריאל קסיס -קאנון, ישי אפטרמן – כלי הקשה, נועה איילי – צ׳לו. המופע שנקבע בתצורת 360 דהיינו הבמה תוקם במרכז המועדון והקהל ישב מסביב כפי שנעשה בעבר בהופעות המיוחדות של להקת משינה ולהקת הקולקטיב, הכל באווירה אינטימית עד כמה שהמועדון יכול לשוות במבנה הייחודי הזה.

במסגרת המופע דודו טסה יגע בחומרים שבדרך כלל הוא לא מבצע בהופעות הרגילות ולצידם גם החומרים המוכרים והאהובים שיקבלו בערב החד פעמי הזה עיבוד ומגע שונה.

המופע הוא מופע ישיבה, כרטיסים במחיר בין 145 ל- 125 לפי מיקום הישיבה, ניתן לרכוש כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: