הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

המסיבה של אוזונה

המופע של אוזונה – Ozuna, כוכב הרגאטון והטראפ הלטיני הפורטוריקני בלייב פארק בראשון לציון, ליל רביעי, 24.07.2019, מופע פותח – סטפן לגר. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל, מצלמה שניה – השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין.

ארבע עשר אלף וחמש מאות צעירים, הרוב בנות, חלקן הגדול בחופש הגדול משנת הלימודים, מלאו אמש את מתחם הלייב פארק במערב ראשון (Sold Out) כאשר הכוכב הפורטוריקני אוזונה עלה אל הבמה מלווה בלהקת רקדניות והגיש קרוב לשעתיים מופע רצוף בלהיטים בינלאומיים שלקחו את כל הקהל למסיבת ריקודים אחת גדולה.

סטפן לגר בלייב פארק. צילום יובל אראל
סטפן לגר בלייב פארק. צילום יובל אראל

קדמה להופעתו של אוזונה ההופעה הפותחת של סטפן לגר, אשר ביצע את מיטב להיטיו מבלי להשאיר רגע אחד של דומיה בקהל, סטפן המלווה בהרכב רקדנים נמרצים נתן תצוגת תכלית שלא נפלה במאומה מהופעתו של הכוכב המרכזי בערב. אפשר לומר כי הייתה זו מסיבת הריקודים הכי טובה של החופש הגדול, האם השיא הזה ישבר בקרוב?.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

על הבאתו של אוזונה לישראל אמונה השותפות בין קבוצת בלוסטון – לייב ניישן ישראל בניהולם של גיא בסר ושי מור יוסף וארקנסון הפקות. אנשי בלוסטון לא ממש ינוחו הבוקר אחרי המופע כי הערב צפויה להם הופעה נוספת, הפעם בפארק הירקון עם להקתו של בון ג'ובי, כוכב הרוק האמריקאי החוזר לישראל בפעם השניה.

לחצו לצפייה בגלריה מהמופע של סטפן – צילום יובל אראל

לחצו לצפייה בגלריה מהמופע של אוזונה – צילום יובל אראל

לחצו לצפייה בגלריה מהמופע – צילום טוני פיין

קטעי וידאו מהמופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: