סיקור הופעות

באורגינל שלך…

פסטיבל אורגינל למוזיקה מקורית התקיים באמפי רמת הגולן במהלך השבוע החולף ובו התארחה שורה מכובדת של אמנים, הצלם שלנו תומר שיינפלד יצא אל הרמה כדי לבדוק את האורגינל וחזר עם המראות והקולות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

רביעי וחמישי, יומיים רצופים, התקיים הפסטיבל אשר נועד לקדם ולעודד יצירה מקורית, ולייצר מפגש של יוצרים ואמנים המתחילים את דרכם המקצועית לצד "הדליינרים" מוכרים כדי להעניק לקהל המקומי ברמת הגולן זמן איכות מול היוצרים והיוצרות, בין המשתתפים בפסטיבל נמנו גבע אלון ולהקתו, לייזר לויד ולהקתו, דן תורן עם מיקה קרני וג'נגו, להקת פנטגון, איתמר בק ופקידי הקבלה, שירי אלקבץ, ועוד…

כאמור תומר חזר מהפסטיבל עם חבלה של תמונות וקטעי וידאו, אפשר לומר שהאירוע הוא בבחינת יריית פתיחה לפסטיבל שיהפוך למנהג קבוע.

קטעי וידאו מהפסטיבל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

תומר שיינפלד

תומר שיינפלד יליד 1966 נולד עם נכות שמחייבת אותו להשתמש בכסא גלגלים אוהב מוזיקה מאז ילדות ,הולך להופעות עוד מנעוריו כאשר היה צריך "לסחוב" את אבא שלו להופעות כי לא היה עצמאי, חיידק הצילום נדבק בו ב- 15 השנים האחרונות ומאז הוא משלב את שני הדברים שהוא אוהב לעשות - צילום והאזנה למוזיקה - הופעות חיות במיוחד, מצלם עבור הבלוג של יובל אראל מעל שנה. או כמו שתומר אומר כדאי להרגיש חי צריך איזה 2,3 הופעות בשבוע . הכינוי של תומר הוא The Rolling Photographer

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: