סיקור הופעות

רועי נויפלד בדרך לאלבום הבכורה

אמש הופיע רועי נויפלד בתאטרון תמונע כשהוא מבצע שירים מתוך אלבום הבכורה העומד לצאת בקרוב, רועי אירח את חנן בן ארי. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למופע וחזר עם המראות והקולות.

רועי נויפלד, מוזיקאי יוצר. צילום טוני פיין
רועי נויפלד, מוזיקאי יוצר. צילום טוני פיין

רועי נחשב כאחד מהשמות החשובים בתעשיית המוזיקה המקומית כמלחין ומפיק שעמד מאחורי הקלעים עבור אמנים כישי לוי, קובי אפללו, שי לי עטרי, לצד פעילות בפרויקט המוזיקלי של אביו, שמוליק נויפלד – "המשקפיים של נויפלד".

אלבום הבכורה של רועי העומד לצאת בקרוב מופק במשותף עם אביו ונוטלים בו חלק שמות כגלעד שמואלי, יהל דורון ועוד.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אמש כאמור רועי וחברי להקתו בצעו בתאטרון תמונע בפני קהל ביתי וחם את השירים המיועדים להיכלל באלבום עוד בטרם יקבלו את מגע ההפקה הסופי כאשר במהלך הערב מצטרף הזמר חנן בן ארי ואביו שמוליק נויפלד לרועי למספר שירים.

קטעי וידאו מהמופע

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: