חדשות הסצנה

גוראן ברגוביץ' יגיע לכיכר ספרא בירושלים

גוראן ברגוביץ' יגיע עם תזמורת "החתונות והלוויות" להופעה יחידה בכיכר ספרא של עיריית ירושלים, ההופעה היא חלק מאירועי ״קיץ בכיכר ספרא״ , וכרטיסים אליה יימכרו במחיר סמלי של 35 ש״ח בלבד.

גוראן ברגוביץ'. צילום יחצ
גוראן ברגוביץ'. צילום יחצ

הופעותיו של המלחין והמוזיקאי שהביא את חבל הבלקן לקדמת הבמה ידועות כתופעה סוחפת חושים שלא משאירה קהלים אדישים. בארץ הוא צבר קהל מעריצים אדוק שמלווה אותו שנים.

לצד השירים וקטעי הפסקול המוכרים שהלחין לסרטיו של אמיר קוסטריצה ועוד, "שעת הצוענים", "חלום אריזונה" ו"אנדרגראונד". הלהיטים כמו In The Death Car, Get The Money , Gypsy Reggae – זכורים לכל חובבי הז'אנר, וההופעות של ברגוביץ' הופכות בדרך כלל למסיבה פרועה, אף אחד לא מסוגל להישאר צמוד לכסא.

גורן ברגוביץ׳ ותזמורת הלוויות והחתונות – Three Letters from Sarajevo

חמישי, 11/7, 20:30, כיכר ספרא, עיריית ירושלים

כרטיסים: 35 ש״ח בבימות: 6226* או באתר

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: