חדשות הסצנה

אינדינגב 2019 – אמנים מקומיים ואורחים מחו"ל

למרות החששות בעקבות ביטולו של פסטיבל שושן בפורים האחרון, פסטיבל אינדינגב עומד לחגוג את הבר מצווה שלו בשנה ה- 13 להיווסדו כאשר אל הקבוצה בראשותו של המפיק העצמאי אסף בן דוד חובר השנה משרדו של המפיק הבינלאומי שוקי ווויס שידאג מצידו להביא לפסטיבל נדוניה בדמות אמנים מעבר לים, כל הפרטים.

אינדינגב 2019
אינדינגב 2019

עם השנה ה – 13 להיווסדו ואחרי אינספור מהמורות בדרך, פסטיבל המוזיקה העצמאית הגדול ביותר בארץ חוגג בר מצווה ומתרחב. כמו עוף החול אינדינגב ישוב – ובלוקיישן האהוב והכה מזוהה עמו, מצפה גבולות.

בשנת 2007  נולד הפסטיבל כיוזמה פרטית של שלושה אוהבי מוזיקה שהתגוררו באיזור עוטף עזה, ורקמו חזון על גבול הבלתי אפשרי: להביא את חוד החנית של הסצינה התרבותית בישראל לפסטיבל בין כמה ימים, נווה מדבר של מוזיקה, אמנות וחופש. בשנים שחלפו, תקע אינדינגב יתד במפת התרבות הקולקטיבית כאחד האירועים המוזיקליים החשובים בארץ ואסף סביבו קהילה גדולה שמגיעה בהמוניה בכל שנה.  בשנים האחרונות מציע הפסטיבל למעלה מ- 100 אמנים על גבי 4 במות, מיצגים, הרצאות, סרטים, אוכל ואלכוהול בסוף שבוע סוער של אמנות בלתי מתפשרת.

המהדורה ה- 13 של אינדינגב תכלול לראשונה מבחר איכותי של אמנים בינלאומיים, לצד מנעד אקלקטי של יצירה ישראלית עצמאית – הליין אפ המלא ייחשף בהמשך. לצד הגדילה בליינאפ, הפסטיבל יציע השנה חוויה משודרגת עם במה אלקטרונית מוגדלת, מתחם סאונדסיסטם חדש, הפקת מקור ייחודית וחוצת גבולות עם מוזיקאים מהמזרח התיכון,  מתחם קמפינג משופר שיציב סטנדרט חדש  ועוד הפתעות רבות.

חוזרים לנגב…

אז קדימה – סייב דה דייט, אטנדו את האיוונט והזדרזו להניח יד על כרטיסים מוזלים במכירה המוקדמת בסך 350 ש"ח

אינדינגב – מצפה גבולות – 24-26 באוקטובר

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: