סיקור הופעות

קבלת שבת עם צ'רצ'יל

שורה ארוכה ורבגונית של מוזיקאים מוערכים הגיעה להיכל התרבות אתמול בשעות הצהריים כדי לחגוג יחד עם יצחק "צ'רצ'יל" קלפטר את חזרתו לבמות. גם צלמנו מוטי קמחי הגיע להיכל וחזר עם ערימות של תמונות ורגעי וידאו מהחגיגה, רפורטז'ה.

יצחק קלפטר, או צ'רצ'יל בפי החבר'ה, נחשב לאחד מעמודי התווך של המוזיקה הישראלית ובמיוחד בתחום הרוק הישראלי, בשנים האחרונות הוא נאלץ להיעדר מהופעות בשל בעיות בריאות, כעת לאחר שהחלים הוא לא מוותר על הגיטרה והבמה, וכפי שראוי לגיבור גיטרה אמיתי, הצטרפה אליו שורה של אמנים וגיטריסטים מוכשרים ומוכרים, שחלקם ניגנו אתו ועל חלקם השפיע עמוקות.

בין המשתתפים לצידו של יצחק קלפטר, דני סנדרסון, דויד ברוזה, ברי סחרוף, דודו טסה, שלומי ברכה, חיים רומנו, שמוליק בודגוב, שלמה מזרחי, תמר אייזנמן, גיא מזיג, גל ניסמן, גל דה פז, שרון קרלן ורועי בר נתן.

עם כל האהבה האמיתית שהרעיפו עליו מכל צד, האורחים המאוד חשובים שהתכבדו לשיר ולנגן לצידו מיצירותיו האלמותיות, לקלפטר לא נותר אלא לחייך מאוזן לאוזן ולקלוט את האהבה הגדולה כסוג של תרופה מחזקת ומעודדת, או כפי שאמר בעצמו בסופו של המופע – "יותר טוב מזה לא יכול להיות". אמן, רק בריאות ושנות יצירה פוריה רבות.

כאמור, מוטי קמחי יצא בשליחות הבלוג כדי לחזור עם המראות והקולות.

וידאו – רגעים מהמופע קלפטר

וידאו פליי ליסט קליפים שצילם הקהל במופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

  1. יש כל כך הרבה מה להגיד על המופע המדהים הזה , והצלחתם לו להגיד כלום !!!

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: