קליפים חדשים

רבע לאפריקה – תוריד תרגל מהגז

לאחר שורת להיטים, אלבום מצליח ואינספור הופעות בארץ ובחו"ל – החברים מרבע לאפריקה מביאים את העניין עם שיר וקליפ חדש ומסר חד וברור –  שחרר ת'לחץ של החיים. תוריד הילוך, שחרר את הברך, תהנה מהדרך. אתה תגיע למקומך רגוע.
"תוריד ת'רגל מהגז" הוא שיר המדבר על המרוץ בנתיב המהיר של החיים. פול גז בניוטרל בלי שום כיוון אמיתי. "להספיק" זו מילת המפתח היום בעולם. להספיק להגיע, להספיק לעשות, להספיק למלא התחייבויות, לצבור עוד, לצרוך עוד. ומה שנוצר הוא מעגל קסמים שרק דורש יותר ויותר ושבסופו אף אחד לא מחכה עם גביע ומדליה, אם יש לך מזל אתה יוצא מזה בחיים..אז בחייאת , תוריד את הרגל מהגז, קח שאיפה טובה, ותהנה מהנוף.
הכיף הוא כאן ועכשיו, השמחה באה מבפנים, ואפשר להפסיק להספיק. זאת הנוסחה של רבע לאפריקה. שמחת חיים חסרת גבולות, כאשר הגרוב בספיקרים והווליום הוא בשמחה!
על הקליפ אמון בית היוצר "סאות'רן הפקות", ומשחק קורע מאת גיל רון שמע, רונלד רגאיי ומשפחת רבע לאפריקה.
בתאריך 22 ליוני החברים יחגגו את השקת הקליפ ובכלל באברהם הוסטל בתל אביב, תבואו משוחררים\ות…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: