סיקור הופעות

המסיבה של A-wa

יומיים לפני יציאתו הרשמית של אלבומן החדש "ביתי פי ראסי" (ביתי בראשי) חגגו האחיות חיים המוכרות ברחבי העולם כטריו התימני A-wa במסיבת הופעה במועדון כולי עלמא בתל אביב. השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע כדי להביא את המראות והקולות וגם לסגור מעגל, כל הפרטים.

A-wa Live at Kuli Alma צילום בן פלחוב
A-wa Live at Kuli Alma צילום בן פלחוב

לפני מספר שנים טוני נמנה על צוות תחנת הרדיו רשת גימל של רשות השידור הממלכתית, מידי שבוע נהג טוני להעביר את רשימות ההשמעה, או כפי שנקרא בשפה של אז – דירוגי המצעד הישראלי, לשלל עמיתים ברחבי העולם, אחד מהם, סטיב גרינברג מארצות הברית, מנהל הלייבל העולמי – S-Curve Records היושב בניו יורק, עבר על הרשימות ואחרי שהאזין לחומרים של האחיות החתימן על חוזה הפצה עולמי, כל השאר היסטוריה…

אמש התקיימה כאמור המסיבה של האחיות בכולי עלמא בפני קהל רב שמילא את המקום, הזדמנות כדי לטעום מהחומרים החדשים שחלקם כבר שוחרר ובוצע במהלך הופעות מתוך האלבום אשר יצא לאור ברחבי העולם ממש מחר, 1 ביוני.

עדכון מהיום שאחרי…

כידוע ואם לא אז תדעו כעת, ההרכב נחשב לאחד האהובים עלינו כאן בבלוג, המעקב והתיעוד החל עוד בזמן הפריצה הראשונית שלהן וליווה את הקריירה העמוסה בשנים הלא רבות, הופעות, השקה, אירוח של אמנים נוספים, השתתפות בשלל אירועים ופרויקטים ובכלל.

את מופע ההשקה הרשמי יחגגו האחיות הנמצאות כבשגרה על המסלול הבינלאומי בין מופע למופע על בסיס של לו"ז צפוף ועמוס, בתאריך 17 ביולי במועדון בארבי בתל אביב ויארחו במהלך המופע את הראפר פלד ואת ההרכב של גלעד כהנא ותמיר מוסקט "לא כוחות".

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמסיבה, באדיבות הצלם בן פלחוב ומועדון כולי עלמא.

בינתיים יש לנו כאן כמה קטעי וידאו מהחגיגה בכולי, צילום טוני פיין

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: