סיקור הופעות

לטפס על הסולם

פסטיבל "סולם יעקב" במתכונתו האביבית נערך מידי שנה על חופה של הכינרת ונותן דגש מוזיקלי לסגנונות הפולק הבריטי והאמריקאי.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

גם בסוף השבוע האחרון, החל מיום חמישי ועד צהרי שבת, התקיים הפסטיבל ונציגנו תומר שיינפלד אשר נכח מידי יום וחזר עם שלל מראות ואף קולות, רפורטזה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

שתי במות במתחם הפתוח, ליד החוף ובמדשאה הגדולה, הופעות באולמות הקומפלקס, להאזין למוזיקה תוך כדי התענגות על טיפולים הוליסטיים שונים או מעגלי ריקוד ספונטניים…

מצגת זאת דורשת JavaScript.

השנה נטלו חלק בפסטיבל זה לצד זה אמנים מקומיים לצד אמנים אורחים מחו"ל, מוזיקאים שהופיעו בפני הקהל או ערכו סדנאות, אמני ריקוד, מדריכי יוגה וטיפול בטאי צ'י. בין האמנים ששרו וניגנו השנה נראו על הבמה מאיה איזקוביץ, יוסי פיין ובן איילון, אלי והשוקולד פקטורי, להקת סוםסום, איתמר בק ופקידי הקבלה, תזמורת הכליזמר הישראלית, ועוד.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

שלושה ימים רצופים של אווירה מוזיקלית וחברתית אחרת, שונה לחלוטין מאווירת האירוויזיון שהתרחשה בתל אביב, שונה לחלוטין מכל בחינה. כל זאת התרחש באווירה פסטורלית ורגועה על חוף גינוסר בכינרת.

וידאו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: